KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1992 yılında Kayseri’de 400 m² ‘lik bir alanda yaylı kanepe üretimi ile faaliyetlerine başlayan Elif Mobilya, takip ettiği dürüst, üretken, inançlı ve güven içeren sağlam politikası sonucu, şu an Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kurmuş olduğu 20.000 m²’lik kapalı alanda istihdam ettiği 300’ü aşkın çalışanı ile beraber koltuk, kanepe, salon takımları, oturma odası takımları, yatak ve baza gibi ev mobilyaları konusunda bir üretim tesisi haline gelmiştir.

 Müşteri beklentilerine etkin biçimde cevap vermek adına, sayısını dahi bilmediğimiz binlerce ham madde ve malzemeyi özenle seçip, kalite standartlarına azami ölçüde sadık kalarak, mobilyanın bir resim tuvalinden farksız olduğunu ispatlarcasına sanatlı olarak ürettiğimiz Elif ürünleri kalitesiyle ve dayanıklılığıyla ün yapmış ve bunu belgelemiştir.

Uzun yıllar sonunda bile ilk günkü görüntüsünü koruyan ürünlerimiz bizim için bir övünç kaynağıdır. Türkiye çapındaki yüzlerce satış noktası ve güvenilir servis ağı ile ürünlerini tüketiciyle buluşturmanın hazzını yaşayan Elif Mobilya, gün geçtikçe daha fazla eve misafir olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz; Uluslararası platformlarda tanınan, çağdaş değişikliklere ayak uydurabilen ve teknolojik yenilikleri takip ederek Ar-Ge anlayışı ile birleştiren bir firma olarak, ev tekstili ve mobilya kategorisinde mutlu müşteri anlayışının mimarlarından biri olabilmektir.

Misyonumuz; Dünya genelinde bulunan bütün müşterilerimize kaliteli, estetik, rahat ve insan sağlığına uygun ürün ve hizmeti ulaştırabilmektir.