Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

1992 yılında Kayseri'de 400 m² 'lik bir alanda yaylı kanepe üretimi ile faaliyetlerine başlayan ELİF MOBİLYA , takip ettiği dürüst, üretken, inançlı ve güven içeren sağlam politikası sonucu, şu an Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde kurmuş olduğu 20.000m2'lik kapalı alanda , istihdam ettiği 300'ü aşkın çalışanı ile beraber koltuk, kanepe, salon takımları, oturma odası takımları, yatak, baza, gibi ev mobilyaları konusunda, bir üretim tesisi haline gelmiştir.

Müşteri beklentilerine etkin biçimde cevap vermek adına, sayısını dahi bilmediğimiz binlerce hammadde ve malzemeyi özenle seçip , kalite standartlarına azami ölçüde sadık kalarak , mobilyanın bir resim tuvalinden farksız olduğunu ispatlarcasına sanatlı olarak ürettiğimiz ELİF ürünleri kalitesiyle ve dayanıklılığıyla ün yapmış ve bunu belgelemiştir. Uzun yıllar sonunda bile ilk günkü görüntüsünü koruyan ürünlerimiz bizim için bir övünç kaynağıdır. Türkiye çapındaki yüzlerce satış noktası ve güvenilir servis ağı ile ürünlerini tüketiciyle buluşturmanın hazzını yaşayan ELİF MOBİLYA , gün geçtikçe daha fazla eve misafir olmaya devam edecektir.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel ve birbirinden özel ürünlerimizi inceleyin.devamı

Yeni Ürünlerimiz

Birbirinden şık yeni sezon ürünlerimizi gördünüzmü ? Yeni sezon ürünlerimizi detaylı olarak görebilirsiniz. devamı

Satış Noktalarımız

Türkiye'deki tüm bölge müdürlükleri, bayilikler ve satış noktalarımızı harita üzerinde görebilirsiniz.satış noktaları

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Formu eksiksiz doldurun ve bize gönderin. Size en uygun pozisyonda iş imkanı sağlayalım.iş başvuru formu